VYHRAJTE VÝNIMOČNÝ VÍKEND PLNÝ ZÁŽITKOV V CENTRE BRATISLAVY

01.04.2014

Hľadáme šťastnú rodinu a zamilovaný pár, ktorí na vlastnej koži zažijú výhody projektu Panorama City. Môžete sa tešiť na víkend plný prekvapení, ako aj noc strávenú v jednom z našich vzorových bytov. A navyše sa stanete hviezdami našej reklamnej kampane.

Stačí, ak vyplníte náš First Moment formulár a prezradíte nám o sebe niečo, čo by nás malo presvedčiť, že práve vy si zachovávate ten dôležitý životný nadhľad.

Počas celého Apríla sa môžete prihlasovať do našej špeciálnej súťaže, kde vyberieme jednu rodinu a jeden pár, ktorí zažijú celú panorámu zážitkov v centre Bratislavy. Na vlastnej koži sa tak presvedčia o výhodách, ktoré prináša výnimočná poloha projektu Panorama City a vychutnajú si to najlepšie z toho, čo naše hlavné mesto ponúka.

Stačí vyplniť First moment formulár, kde môžete vložiť aj vašu spoločnú fotografiu a video. Vďaka nim nás môžete presvedčiť, že práve vy ste ľudia so širokým úsmevom a životným nadhľadom, ktorí vyhľadávajú nové možnosti a život si vedia vychutnávať naplno.

Ak ste to práve vy, nielenže pre vás pripravíme víkend plný jedinečných zážitkov, ale spravíme z vás aj hviezdy našej reklamnej kampane. Tento all inclusive víkend budete mať, samozrejme, zadarmo a navyše za vaše účinkovanie v našej kampani dostanete aj honorár.

Všetky podmienky na ochranu vašich osobných údajov budú, samozrejme, dodržané.

First moment formulár TU!

VSTUP PRE REZIDENTOV