Život s nadhľadom - najkrajšie momenty z rodinného života v Panorama City

25.06.2014

Súťaž s najvyššími obytnými vežami PANORAMA CITY o výnimočný víkendový pobyt plný zážitkov v centre Bratislavy má už svojich víťazov. Veronika, Peter a malý Peťko presvedčili realizačný tím, že si dokážu vychutnávať život naplno a práve vďaka tomu si vyskúšali na vlastnej koži ako bude chutiť život v PANORAMA CITY.

Cieľom neštandardnej reklamnej kampane je prostredníctvom zážitkov skutočnej rodiny sprostredkovať ľuďom benefity projektu, akými sú skvelá poloha v centre mesta, výnimočné výhľady a samozrejme, moderné a plnohodnotné bývanie iba na skok od všetkých miest a aktivít, ktoré sú obyvateľom Bratislavy blízke.

Všetky momenty, ktoré rodinka prežívala vo vzorovom byte, na nábreží Dunaja a v zákutiach Starého Mesta, zachytil realizačný tím prostredníctvom fotografií a krátkych videí, ktoré mohli ľudia sledovať na facebooku v reálnom čase. Práve tieto sa stanú podkladom pre reklamnú kampaň, ktorej výhercovia prepožičali svoju tvár. Informácie o kampani a benefitoch bývania v najvyšších obytných vežiach na Slovensku nájdete na facebookovej stránke PANORAMA CITY https://www.facebook.com/#!/PanoramaCityBratislava

Ešte do konca júna je možné byty v PANORAMA CITY kúpiť za zvýhodnené ceny.

VSTUP PRE REZIDENTOV