Život s nadhľadom - najromantickejšie momenty zo života v Panorama City

25.06.2014

Sympatický pár Nikola a Michal, ktorí sa zapojili do našej súťaže a stali sa tvárami kampane Panorama City, na tento víkend určite nezabudnú. Bývať v Panorama City to znamená bývať v centre diania a zároveň vysoko nad rušným mestom. Je iba na Vás ako si svoj život zariadite, v Panorama City sa však nudiť rozhodne nebudete.

Cieľom neštandardnej reklamnej kampane PANORAMA CITY je prostredníctvom zážitkov mladého páru sprostredkovať ľuďom benefity projektu, akými sú skvelá poloha v centre mesta, výnimočné výhľady a moderné a plnohodnotné bývanie iba na skok od všetkých miest a aktivít, ktoré sú obyvateľom Bratislavy blízke.

Chcete sa aj vy stať novým obyvateľom dvojičiek Panorama City? Teraz máte jedinečnú príležitosť. Ešte do konca júna máte možnosť získať byt v centre Bratislavy za zvýhodnenú cenu.

Všetky momenty, ktoré dvojica zažila nielen vo vzorovom byte, zachytil náš realizačný tím prostredníctvom, ktoré bolo možné sledovať na facebooku v reálnom čase. Práve tie sa stali podkladom pre reklamnú kampaň, ktorej výhercovia prepožičali svoju tvár. Informácie o kampani a benefitoch bývania v najvyšších obytných vežiach na Slovensku nájdete na facebookovej stránke PANORAMA CITY https://www.facebook.com/#!/PanoramaCityBratislava

VSTUP PRE REZIDENTOV