Byty v Panorama City stále za výhodné ceny

16.03.2013

Od 1. marca kedy bol spustený predaj Panorama City našlo svojho majiteľa viac ako 180 bytov a 230 parkovacích miest. Najväčší záujem je podľa očakávaní o dvojizbové byty, ktorých sa predalo 80 a trojizbové, ktoré uprednostnilo viac ako 70 kupujúcich. Z hľadiska záujmu o konkrétnu vežu sú preferencie klientov veľmi vyrovnané. V jednej i druhej veži sa predalo po 90 bytov.

Byty v Panorama City dnes ponúkame za výhodnejšie ceny platné iba do začatia výstavby. Ceny jednoizbových bytov sa pohybujú od úrovne 95 tisíc eur s DPH, ceny dvojizbových od 101 tisíc eur s DPH a trojizbový byt je možné kúpiť za cenu od 151 tisíc eur s DPH. Súčasťou každého bytu je pivničná kobka.

K bytom ponúkame výnimočné benefity ako je úročenie splátok do výšky 2,5% p.a. plus bonus 1%, celosezónny skipass do najlepších slovenských lyžiarskych stredísk a permanentku do fitnescentra Golem Club v Tower 115.

Na Pribinovej ulici 19 v Bratislave vedľa galérie Eurovea je od 1. marca otvorený Panorama City Showroom kde môžete vidieť vzorové byty s vernou simuláciou výhľadov na Bratislavu. Naši predajcovia sa vám budú v showroome venovať každý deň od 9:00 do 20:00. Tešíme sa na vašu návštevu...

VSTUP PRE REZIDENTOV