Do konca septembra za zvýhodnené ceny

09.09.2013

Najvyššie obytné veže na Slovensku lámu rekordy. Pol roka od spustenia predaja má svojho majiteľa 400 bytov. Od marca sa predali takmer dve tretiny projektu. Najväčší dopyt je podľa očakávaní po dvojizbových bytoch, ktorých sa predalo 176 a trojizbových, o ktoré prejavilo záujem 131 kupujúcich. Ešte do konca septembra máte aj vy možnosť kúpiť byt za zvýhodnenú cenu. Súčasťou kúpy sú aj naďalej špeciálne benefity ako je úročenie zaplatených peňazí, dva celosezónne skipassy do najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku a večera pre dvoch v Kempinski hoteli River Park.

Výstavba Panorama City sa začala v júli. V súčasnosti sú výkopové práce ukončené na 80% a začalo sa s hĺbkovým zakladaním stavby na pilótach. Dodávateľom zemných prác, zakladania a hrubej stavby projektu je spoločnosť Chemkostav, a.s. Michalovce.

O projekte

PANORAMA CITY, najvyššie obytné veže na Slovensku, vyrastú iba niekoľko krokov od dunajskej promenády v blízkosti nákupného centra Eurovea na Landererovej ulici v Bratislave. S výškou 108 metrov sa stanú súčasťou novej panorámy hlavného mesta. PANORAMA CITY prinesie do lukratívnej lokality Starého mesta viac ako 600 nových bytov a takmer 950 parkovacích miest čím významne rozšíria značne obmedzené možnosti nového bývania v centre Bratislavy. V centre hlavného mesta pribudne vďaka PANORAMA CITY aj zeleň. V blízkosti veží vznikne park, ktorý bude slúžiť ako oddychová zóna. Priamo pod oknami PANORAMA CITY bude strešná zelená terasa o veľkosti približne jedného futbalového ihriska.

Vzorové byty s vernou simuláciou výhľadov na Bratislavu si môžete pozrieť v Panorama City Showroome na Pribinovej ulici 19 v Bratislave (vedľa nákupného centra Eurovea) každý deň od 9:00 do 20:00 hod.

VSTUP PRE REZIDENTOV