SKOLAUDOVANÉ

15.12.2015

Vážení klienti,

stavba najvyšších obytných veží na Slovensku je skolaudovaná a kolaudačné rozhodnutie je právoplatné. Pridelenie súpisného čísla a zápis do katastra očakávame do 15. februára 2016. Výzvy na úhradu začíname zasielať  koncom decembra. Prvé byty plánujeme odovzdávať od 15. marca 2016.

V týchto dňoch ešte dokončujeme povrchy v spoločných priestoroch – vstupné lobby a koberce na chodbách na jednotlivých poschodiach. V bytoch, ktoré si objednali nadštandard, montujeme kuchynské linky. Zároveň sa začalo finálne umývanie fasády. V ponuke zostalo posledných šesť bytov. 

Ako už iste viete, pod oknami Panorama City vznikne čoskoro park, ktorého súčasťou bude detské ihrisko,  fontána i prístrešok pre bicykle. Jeho budúcu podobu si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=gBDIkiHFx2s

Park bude dokončený na jeseň 2016. 

S pozdravom

Váš Panorama City Tím

O Panorama City

Dve trojuholníkové veže PANORAMA CITY vyrástli iba niekoľko krokov od dunajskej promenády v blízkosti nákupného centra Eurovea na Landererovej ulici v Bratislave. S výškou 112 metrov sa stali súčasťou novej panorámy hlavného mesta. Do lukratívnej lokality Starého mesta prinesli viac ako 600 nových bytov a takmer 950 parkovacích miest čím významne rozšírili značne obmedzené možnosti nového bývania v centre Bratislavy. Priamo pod oknami budú mať obyvatelia veží strešnú zelenú terasu o veľkosti približne jedného futbalového ihriska.

VSTUP PRE REZIDENTOV