Viac ako 250 bytov už má svojho majiteľa

18.04.2013

Vážení klienti, Panorama City tím vám ďakuje za prejavenú dôveru. V priebehu necelých dvoch mesiacov od spustenia predaja sa rozhodlo pre Panorama City viac ako 250 kupujúcich, čím sme prekročili 40%nú hranicu predaja. Najväčší záujem je podľa očakávaní o dvojizbové byty, ktoré uprednostnilo 119 kupujúcich. Pre investíciu do trojizbového bytu sa rohodlo 85 kupujúcich. Jednoizbových bytov sa predalo 21 a štvorizbových 27. Z hľadiska záujmu o konkrétnu vežu sú preferencie stále veľmi vyrovnané.

Byty ponúkame aj naďalej za zvýhodnené ceny platné do začiatku výstavby, ktorý je plánovaný na júl 2013. Tri vzorové byty ako aj model projektu si môžete pozrieť v našom showroome na Pribinovej ulici 19 vedľa nákupného centra Eurovea každý deň od 9:00 do 20:00. Parkovisko pre klientov je samozrejmosťou. 

Výhodou bývania v Panorama City je okrem vynikajúcej polohy v centre Bratislavy a výbornej dopravnej dostupnosti, hlavne kvalitné štandardné vybavenie bytu ako napríklad drevená podlaha, interiérové dvere bez viditeľných pántov alebo koberce a tapety v spoločných priestoroch. V cene každého bytu je zahrnutá aj pivničná kobka umiestnená v blízkosti parkovacieho miesta. V Panorama City nebude chýbať ani family room, ktorý je možné využívať na rodinné oslavy alebo stretnutia s priateľmi.

K bytom ponúkame ešte stále výnimočné benefity ako sú úročenie splátok do výšky 2,5% p.a. plus bonus 1%, celosezónny skipass do najlepších slovenských lyžiarskych stredísk a permanentku do fitnescentra Golem Club v Tower 115.

 

VSTUP PRE REZIDENTOV