Viac ako 60% bytov v PANORAMA CITY predaných

01.07.2013

Od marcového spustenia predaja najvyšších obytných veží na Slovensku, našlo svojho majiteľa 371 bytov a 411 parkovacích miest. V priebehu štyroch mesiacov sa tak predalo viac ako 60% bytov.  

„Mimoriadne nás teší neutíchajúci záujem o kúpu bytov v PANORAMA CITY. Od 1. júla predávame byty za nové ceny platné do 30.09.2013. Do konca septembra majú teda záujemcovia možnosť získať byt v Panorama City za výhodnejšiu cenu. Súčasťou kúpy bytu sú aj naďalej príjemné benefity ako je úročenie zaplatených peňazí, dva celosezónne skipassy do najlepších lyžiarskych stredísk Jasná, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso ako aj večera pre dvoch v Kempinski Hotel River Park,“ informuje Katarína Krajňáková, hovorkyňa J&T REAL ESTATE.

 

Z hľadiska záujmu o jednotlivé veže sú preferencie klientov vyrovnané. Najväčší záujem je stále o dvojizbové byty a trojizbové byty.

„Z hľadiska počtu izieb záujem kupujúcich zodpovedá našim očakávaniam a teda aj nastaveniu projektu z pohľadu zastúpenia jednotlivých kategórií. Stavať začíname v júli. Najvyššie obytné veže na Slovensku budú založené na takmer 500 pilótach, ktoré siahajú až do hĺbky 24 metrov,“ informuje hovorkyňa Katarína Krajňáková.

O projekte

PANORAMA CITY, najvyššie obytné veže na Slovensku, vyrastú iba niekoľko krokov od dunajskej promenády v blízkosti nákupného centra Eurovea na Landererovej ulici v Bratislave. S výškou 108 metrov sa stanú súčasťou novej panorámy hlavného mesta. PANORAMA CITY prinesie do lukratívnej lokality Starého mesta viac ako 600 nových bytov a takmer 950 parkovacích miest čím významne rozšíria značne obmedzené možnosti nového bývania v centre Bratislavy. V centre hlavného mesta pribudne vďaka PANORAMA CITY aj zeleň. V blízkosti veží vznikne park, ktorý bude slúžiť ako oddychová zóna. Priamo pod oknami PANORAMA CITY bude strešná zelená terasa o veľkosti približne jedného futbalového ihriska.

Vzorové byty s vernou simuláciou výhľadov na Bratislavu si môžete pozrieť v Panorama City Showroome na Pribinovej ulici 19 v Bratislave (vedľa nákupného centra Eurovea) každý deň od 9:00 do 20:00 hod. stretnutie s našimi predajcami si môžete dohodnúť na telefónnom čísle + 421 2 594 18 855.

 

VSTUP PRE REZIDENTOV