Viac ako tretina bytov predaná

04.04.2013

Vážení klienti, ďakujeme za vašu priazeň a dôveru.

Od 1. marca kedy bol spustený predaj Panorama City, našlo svojho majiteľa 224 nových bytov a 254 parkovacích miest. Najväčší záujem je o dvojizbové a trojizbové byty, ktorých sa predalo v priebehu marca 183. Jednoizbových bytov sa predalo 17 a štvorizbových 24. Z hľadiska záujmu o konkrétnu vežu sú preferencie veľmi vyrovnané. V každej veži sa predalo viac ako 100 bytov.

Sme nadšení, že PANORAMA CITY spĺňa vaše očakávania. Vážime si vašu priazeň, a aj preto sme sa rozhodli ponúkať byty naďalej za výhodné ceny platné až do začiatku výstavby, ktorá je plánovaná na júl 2013.

Ceny jednoizbových bytov sa teraz pohybujú od úrovne 95 tisíc eur vrátane DPH, dvojizbových od 101 tisíc eur a trojizbový byt je možné kúpiť od 151 tisíc eur. V cene každého bytu je zahrnutá aj pivničná kobka umiestnená v blízkosti parkovacieho miesta.

Výhodou bývania v PANORAMA CITY nie je len skvelá lokalita ale aj kvalitné štandardné vybavenie bytov, ako napríklad drevená podlaha, interiérové dvere bez viditeľných pántov alebo koberce a tapety v spoločných priestoroch.

K bytom ponúkame ešte stále výnimočné benefity ako úročenie splátok do výšky 2,5% p.a. plus bonus 1%, celosezónny skipass do najlepších slovenských lyžiarskych stredísk a permanentku do fitnescentra Golem Club v Tower 115.

VSTUP PRE REZIDENTOV