Zvýhodnené ceny ešte dva týždne

17.06.2014

  Najvyššie obytné veže na Slovensku PANORAMA CITY rastú ako z vody. Výstavba pokračuje podľa plánu tempom jedno poschodie za 8 dní. Stavebné práce sa začali v júli 2013 a v týchto dňoch stavebníci dokončujú štrnáste poschodie. Predaných je v súčasnosti 462 bytov. Nového majiteľa má tak už viac ako 75 percent bytov.

Ešte do konca júna majú všetci záujemcovia o bývanie v centre Bratislavy možnosť získať byty za zvýhodnenú cenu.Jednoizbový apartmán je možné kúpiť už od 105 201 eur s DPH. Dvojizbový byt za 138 033 eur s DPH alebo trojizbový byt za 163 472 eur s DPH. Štvorizbové byty sa pohybujú od menej ako 221 000 eur s DPH. Noví majitelia sa môžu do svojich nových domovov nasťahovať už začiatkom roka 2016.

O Panorama City

Dve trojuholníkové veže PANORAMA CITY vyrastú iba niekoľko krokov od dunajskej promenády v blízkosti nákupného centra Eurovea na Landererovej ulici v Bratislave. S výškou 108 metrov sa stanú súčasťou novej panorámy hlavného mesta. Do lukratívnej lokality Starého mesta prinesú viac ako 600 nových bytov a takmer 950 parkovacích miest čím významne rozšíria značne obmedzené možnosti nového bývania v centre Bratislavy. V centre hlavného mesta pribudne vďaka PANORAMA CITY aj zeleň. V blízkosti veží vznikne park, ktorý bude slúžiť ako oddychová zóna. Priamo pod oknami budú mať obyvatelia veží strešnú zelenú terasu o veľkosti približne jedného futbalového ihriska.

Vzorové byty s vernou simuláciou výhľadov na Bratislavu si môžete pozrieť v PANORAMA CITY SHOWROOME na Pribinovej ulici 19 v Bratislave (vedľa nákupného centra Eurovea) v pracovných dňoch od 9.00 do 19.00 hod.

Profil J&T REAL ESTATE

Spoločnosť J&T REAL ESTATE patrí s viac ako osemnástimi rokmi skúseností medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL ESTATE zahŕňa realizáciu kancelárskych, rezidenčných, hotelových, ale aj priemyselných projektov. Medzi významné skúsenosti patria tiež zákazky v rámci rozvoja cestovného ruchu vrátane výstavby lyžiarskych areálov. Svoje pole pôsobnosti rozvíja J&T REAL ESTATE aj na východoeurópskych realitných trhoch, a to najmä v Ruskej federácii. Pobočky spoločnosti sú aktívne v Bratislave, Prahe a Moskve.

Najvýznamnejšie projekty J&T REAL ESTATE:

River Park (Bratislava),  Panorama City (Bratislava), Kadashevskaya Naberezhnaya(Moskva), Rezidencie Karloveské Rameno(Bratislava), Zelené Terasy Devín(Bratislava), Rezidencie Jeseniova ( Praha), Rezidencie Kampa(Praha), Westend Square(Bratislava), Prosek Point(Praha), Grandhotel Kempinski High Tatras(Štrbské pleso), Kempinski Hotel River Park(Bratislava), Hotel Baltchug Kempinski Moscow(Moskva), Logistický park PSA Peugeot Citroën(Trnava), Logistický park Volkswagen DNV(Bratislava)

 

VSTUP PRE REZIDENTOV