Zvýhodnené ceny už len do konca júna

27.05.2014

Najvyššie obytné veže na Slovensku PANORAMA CITY rastú ako z vody. Výstavba pokračuje podľa plánu. Stavebné práce sa začali v júli a v týchto dňoch betónujeme jedenáste poschodie. Nového majiteľa má už viac ako 70% bytov.

Chcete sa aj vy stať novým obyvateľom dvojičiek Panorama City? Teraz máte jedinečnú príležitosť. Ešte do konca júna máte možnosť získať byt v centre Bratislavy za zvýhodnenú cenu. Jednoizbový apartmán je možné kúpiť už od 105 201 eur s DPH. Dvojizbový byt za 138 033 eur s DPH alebo trojizbový byt za 163 472 eur s DPH. Štvorizbové byty sa pohybujú od menej ako 221 000 eur s DPH. Do svojho nového domova sa budete môcť nasťahovať už začiatkom roka 2016.

Panorama City je najpredávanejším projektom roka 2013. Od  marca 2013 sa predalo cca 450 bytov. Za mimoriadnym úspechom projektu vidíme vyváženosť piatich aspektov, ktorými sú poloha v centre Bratislavy, krásne výhľady, praktické dispozície, zaujímavá cena a ústretové platobné podmienky. Klienti oceňujú aj kvalitné štandardné vybavenie bytov a spoločných priestoroch,“ konštatuje PR manažérka J&T REAL ESTATE Katarína Krajňáková.

O Panorama City

Dve trojuholníkové veže PANORAMA CITY vyrastú iba niekoľko krokov od dunajskej promenády v blízkosti nákupného centra Eurovea na Landererovej ulici v Bratislave. S výškou 108 metrov sa stanú súčasťou novej panorámy hlavného mesta. Do lukratívnej lokality Starého mesta prinesú viac ako 600 nových bytov a takmer 950 parkovacích miest čím významne rozšíria značne obmedzené možnosti nového bývania v centre Bratislavy. V centre hlavného mesta pribudne vďaka PANORAMA CITY aj zeleň. V blízkosti veží vznikne park, ktorý bude slúžiť ako oddychová zóna. Priamo pod oknami budú mať obyvatelia veží strešnú zelenú terasu o veľkosti približne jedného futbalového ihriska.

Vzorové byty s vernou simuláciou výhľadov na Bratislavu si môžete pozrieť v PANORAMA CITY SHOWROOME na Pribinovej ulici 19 v Bratislave (vedľa nákupného centra Eurovea) v pracovných dňoch od 9.00 do 19.00 hod.

 

VSTUP PRE REZIDENTOV